Mēs nogādāsim jūsu sūtījumus jebkurā Baltijas un Eiropas valstu punktā vienas diennaktslaikā, kā arī Minskā, Kaļiningradā, Sankt-Pēterburgā un Maskavā.

 
 
 
              SIA APT  Latvijas tirgū pazīstams kopš 1993.gada. Darbību tas uzsāka kā uzņēmums ar vienu darbinieku, kas 30 gadu laikā attīstījies par konkurentspējīgu pakalpojumu sniedzēju Latvijā, Baltijā un ārpus tās robežām. Dotajā brīdī uzņēmums Latvijā nodarbina 20 strādājošos, bet Lietuvā un Igaunijā 10. Lai sniegtu kvalitatīvus pakalpojumus, Latvijas lielākajās pilsētās ir izveidotas uzņēmuma filiāles, kas nodrošina pakalpojumu operativitāti. Arī  Lietuvā un Igaunijā ir izveidotas aģentūras darbības paplašināšanai un klientu kvalitatīvai un ātrai apkalpošanai un tās nodrošina klientu apkalpošanu abās valstīs. Ir aģentūra arī Krievijas galvaspilsētā Maskavā un Sanktpēterburgā, uz kurieni galvenokārt uzņēmums nodrošina dokumentu piegādi. Iespējama sūtījumu piegāde arī  uz Eiropas valstu pilsētām. Pakalpojumus izmanto gan privātpersonas, gan juridiskas personas-veikalu tīkli, starptautiski uzņēmumi, piegādātāji u.c.   
 
Mūsu uzņēmuma mērķis ir sniegt jebkuram klientam pilnvērtīgu, kvalitatīvu un ātru pakalpojumu.
 
             SIA  APT  piesaka  sevi kā viens no ātrākajiem sūtījumu pārvadātājiem starp Latvijas lielākajām pilsētām, piemēram-dienas laikā piedāvā nosūtīt paku no Valmieras uz Ventspili, Liepāju, Daugavpili u.c.  Sūtījums no Rīgas uz Latvijas lielākajām pilsētām aizceļos 3-4 stundu laikā.
           Uzņēmums ir pretimnākošs un vienmēr cenšas atrast un piedāvāt labāko variantu preču nosūtīšanai. Ja jūsu laiks ir ierobežots un steidzami jānogādā sūtījums draugiem, biznesa partneriem, klientiem – laipni gaidīsim mūsu centrālajā birojā Rīgā, filiālēs Daugavpilī, Liepājā, Ventspilī, Valmierā, Rēzeknē, Jēkabpilī, kur mūsu darbinieki jums piedāvās optimālāko sūtījuma piegādi! Ar prieku strādājam jums!
 


Создание сайтов в Риге. Mājas lapas izstrādāšana Rīgā. Tipogrāfija Rīgā. Digitālā un ofseta reklāmas produkcijas druka. Типография в Риге. Дигитальная и офсетная печать рекламной продукции.